Натуральні духмяні чаї з диких трав, зібраних вручну в мальовничих та екологічно чистих куточках України Агентство недвижимости ЭНЕС. Покупка и продажа недвижимости, консультации, оформление документов. АН "Риелтор", - покупка и продажа недвижимости, консультации, оформление документов


Резработка сайтов, веб-дизайн    

главная

 

недвижимость

 

работа

 

финансы

 

туризм

 

авто

   

афиша

 

ваш дом

 

рестораны

 

магазины

 
 
 
Поиск по сайту:   
 
 

  Новости на сайте

 

  Полезные ссылки

 

  Справочники

 

  Черкасские новости

 

 

  Черкасские новости

 

Богатирі перевірять якість асфальту, покладеного на бульварі Шевченка

На День міста запланований черговий черкаський рекорд, який має бути зафіксованим у Книзі рекордів України та відповідно стати національним. Відомі, зі світовим визнанням, стронгмени — чернігівчанин Олександр Пеканов, маріуполець Олександр Лашин та черкащанин Віктор Юрченко збираються одночасно перетягувати зв’язку з 4 тролейбусів, вагою більше ніж 40 тонн.

Дійство розпочнеться в 11 годині поряд із ДК «Дружба народів».

— Принагідно протестуємо нове покриття на бульварі Шевченка, – пожартував Віктор Юрченко на зустрічі із журналістами.

Богатир із величезним досвідом перетягування КАМАЗів, цілих потягів та інших важковиків пояснив, що часто-густо успіх у цій нелегкій справі залежить від якості покриття та так званої зцепки з поверхнями.
Якась, навіть, невеличка вибоїна чи нерівність можуть заважити встановленню наміченого рекорду. Юрченко пригадав, як мав цікавий досвід у Маріуполі, коли тягнути доводилось кілька вагонів на металургічному заводі Ілліча.

— У нас вже вени почали лопатись від напруги, а залізничний склад ніяк не піддавався. Аж раптом виявили просту невеличку гаєчку під одним із вагонів, яка гальмувала весь процес. Так що, якщо покриття на черкаському бульварі має хиби, нам з товаришами буде дуже важко, — натякнув він на вимушену експертизу від богатирів.

Між іншим, тролейбуси не будуть порожніми. В один із них Віктор Юрченко запросив журналістів, аби ті на власні очі побачили, як все відбуватиметься в реалі.

Тетяна Євгеньєва
 

  Наш опрос

 

 

 

  Полезные ссылки

 

 

 

  Праздники

 

 

 

  Телеканалы