Натуральні духмяні чаї з диких трав, зібраних вручну в мальовничих та екологічно чистих куточках України Агентство недвижимости ЭНЕС. Покупка и продажа недвижимости, консультации, оформление документов. АН "Риелтор", - покупка и продажа недвижимости, консультации, оформление документов


Резработка сайтов, веб-дизайн    

главная

 

недвижимость

 

работа

 

финансы

 

туризм

 

авто

   

афиша

 

ваш дом

 

рестораны

 

магазины

 
 
 
Поиск по сайту:   
 
 

  Новости на сайте

 

  Полезные ссылки

 

  Справочники

 

  Черкасские новости

 

 

  Черкасские новости

 

З 18 грудня у Черкасах почнуть продавати новорічні ялинки

У Черкасах затверджено 44 місця організації сезонної торгівлі новорічними ялинками, які діятимуть з 18 до 31 грудня з 8-ї до 20-ї години. Відповідне рішення щойно ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

Як повідомила директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, торік у Черкасах було затверджено 34 офіційні місця торгівлі новорічними ялинками. За два тижні їх роботи до міського бюджету тоді надійшло 19 тисяч гривень плати пайової участі. Цьогоріч у планах КП «Черкаські ринки», яке опікуватиметься зазначеними місцями, отримати близько 25 тисяч гривень відповідних платежів.

Відповідним рішенням затверджено зовнішній вигляд таких об’єктів торгівлі. А також доручено комунальному підприємству «Черкаські ринки» укласти договори про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою міста у місцях здійснення сезонної торгівлі новорічними ялинками.

Крім цього, підприємство має утримувати зазначені території у належному санітарному стані.

rada.cherkasy.ua

 

  Наш опрос

 

 

 

  Полезные ссылки

 

 

 

  Праздники

 

 

 

  Телеканалы