Нужен СЃРІРѕР№ сайт?! Интернет-центр 'ЭЛИТ' - http://elit.ck.ua:   [ создание Интернет-сайтов, техническая Рё информационная поддержка... ]
чаї з диких трав ОРИГІНАЛЬНІ ПОДАРУНКОВІ НАБОРИ З ЧАЄМ. НАТУРАЛЬНІ АВТОРСЬКІ ДУХМЯНІ ЧАЇ З ДИКИХ ТРАВ. 🍵

ДБАЙЛИВО ЗІБРАНО ДЛЯ ВАС В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ КУТОЧКАХ УКРАЇНИ


Резработка сайтов, веб-дизайн    

главная

 

недвижимость

 

работа

 

финансы

 

туризм

 

авто

   

афиша

 

ваш дом

 

рестораны

 

магазины

 
 
  Среда, Январь 01, 2025.
Поиск по сайту:   
 
 

  Новости на сайте

 

  Полезные ссылки

 

  Справочники

 

  Черкасские новости

 

Прихована небезпека: вчені пояснили, чому шкідливі чайні пакетики

Колектив фахівців Р· канадського Університету МакГілла перевірили поведінку пакетиків РїС–Рґ час заварювання РІ РѕРєСЂРѕРїС–. Наразі РІС–РґРѕРјРѕ, що сучасні РІРёСЂРѕР±РЅРёРєРё РЅРµ використовують папір, замінивши С—С— синтетичними елементами — пластиком чи поліетилентерефталатом

З ЧЕРКАЩИНИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ КАЛЕЙДОСКОП ПІДНЯТТЯ ПРАПОРІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

У День Державного Прапора на честь 30-річчя Незалежності нашої країни Глава держави Володимир Зеленський підніме найбільший в області синьо-жовтий стяг

У Черкасах перевірять рекламні конструкції

Операторів зовнішньої реклами РІ Черкасах Р·РѕР±РѕРІ’язали провести інвентаризацію встановлених конструкцій. РџСЂРѕ це РїРѕРІС–РґРѕРјРёРІ директор департаменту архітектури та містобудування

Зачистка від реклами: на Черкащині з’явилось місто, в якому залишився лише один білборд (ВІДЕО)

РќР° Черкащині РІ місті Золотоноша Р·Р°Р»РёС€РёРІСЃСЏ лише РѕРґРёРЅ рекламний велет. РўР° Р№ той СЃРєРѕСЂРѕ Р·РЅРёРєРЅРµ

Програма «Велика реставрація» на Черкащині

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочало приймання заявок РЅР° участь Сѓ РІС–РґР±РѕСЂС– проєктів СЂРѕР±С–С‚ С–Р· реставрації, консервації, ремонту РЅР° пам’ятках культурної спадщини, що будуть реалізовані Сѓ межах програми «Р’елика реставрація»

 

  Черкасские новости

 

Середня освіта здобуватиметься за схемою 5+4+3

Повну середню освіту діти здобуватимуть впродовж 12-ти років за схемою на 5+4+3, а шкільні програми та навчальні плани будуть розвантажені. Про це на своєму Facebook повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, за результатами роботи груп експертів, які працюють над проектом Концепції розвитку освіти на 2015-2025 роки та проектом рамкового закону про освіту, що відбулася 20 грудня.

Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті освіти та гуманітраної політики Черкаської міськради.

Зокрема, заступник міністра оприлюднив схему структури освіти, що має бути впроваджена в Україні після ухвалення рамкового закону про освіту.

Дошкільна освіта триватиме до досягнення 6-тирічного віку, після чого дітей зараховуватимуть до шкіл.

Планується, що в Україні буде впроваджено 12-річну школу, яка функціонуватиме за схемою 5+4+3. Відповідно, навчання у початковій школі триватиме 5 років, від 6 до 11 років, та матиме однаковий базовий стандарт для всіх.

З 6-го класу розпочинатиметься навчання у базовій школі, що триватиме 4 роки. В ній буде збільшуватися кількість предметів, а після завершення 9 класу всі учні проходитимуть ЗНО.

За результатами зовнішнього оцінювання випускники 9-х класів зможуть вступати: до навчального закладу академічного спрямування (учні з кращими результатами ЗНО; орієнтація на вступ до університету), навчального закладу професійного спрямування або професійного коледжу.

За словами Павла Полянського, важливим є те, що жоден з цих шляхів не буде глухим кутом в освітній траєкторії молодої людини, й вона зможе вступати до вищого навчального закладу.

Старша школа матиме професійну орієнтацію. Атестати про здобуття повної загальної середньої освіти отримуватимуть ті учні, які успішно складуть ЗНО у 12-му класі.

Також Павло Полянський повідомив, що в Україні визнаватимуться результати навчання у системі неформальної освіти.

"Загальний підхід до дошкільної та всіх щаблів загальної середньої освіти полягає в тому, що окрім можливості безкоштовно здобувати освіту в комунальних навчальних закладах (класно-урочна система), діти на підставі освітньої програми можуть робити це в інший спосіб", - зазначив заступник міністра Павло Полянський.

novadoba.com.ua

 

  Наш опрос

 

 

 

  Полезные ссылки

 

 

 

  Праздники

 

 

 

  Телеканалы