ОРИГІНАЛЬНІ ПОДАРУНКОВІ НАБОРИ З ЧАЄМ. НАТУРАЛЬНІ АВТОРСЬКІ ДУХМЯНІ ЧАЇ З ДИКИХ ТРАВ. 🍵

ДБАЙЛИВО ЗІБРАНО ДЛЯ ВАС В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ КУТОЧКАХ УКРАЇНИ


Резработка сайтов, веб-дизайн    

главная

 

недвижимость

 

работа

 

финансы

 

туризм

 

авто

   

афиша

 

ваш дом

 

рестораны

 

магазины

 
 
 
Поиск по сайту:   
 
 

  Новости на сайте

 

  Полезные ссылки

 

  Справочники

 

  Черкасские новости

 

 

 Новости сайта

 
 
 ЧЕРКАССКИЕ НОВОСТИ | ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ

Що водіям потрібно знати про процедуру огляду на стан алкогольного сп’яніння

Дорожній адвокат нагадує автомобілістам про їхні права.

 Часто водій може отримати протокол за статтею 130 КУпАП (Керування в стані алкогольного сп’яніння) навіть коли він не вживав алкоголь, а лише через незнання закону. Відповідальність по такому протоколу на перший раз 10 200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік. Відмова від проведення огляду тягне за собою таку ж відповідальність, як за керування в стані алкогольного сп’яніння.

 Щоб цього не допустити, кожен водій повинен знати свої права при проходженні огляду, а також повинен бути проінформований про обов’язки поліцейського при приведенні огляду. Тому повідомляємо детально про процедуру проведення огляду як на місці зупинки, так і в медичному закладі.

 І. ПІДСТАВИ ПРОВЕДЕННЯ ОГЛЯДУ

 Огляду на стан сп’яніння підлягають водії, щодо яких у поліцейського є підстави вважати, що вони перебувають у стані сп’яніння за такими ознаками як: запах алкоголю з рота, порушення координації рухів, порушення мови, виражене тремтіння пальців рук.

 Слід наголосити на тому, що відсутність законодавчих вимог стосовно доказування інспектором наявності у Вас таких ознак, дає можливість інспектору зловживати наданими повноваженнями і «бачити» ознаки алкогольного сп’яніння у кожного водія.

 Огляд на стан сп’яніння проводиться:

 – поліцейським на місці зупинки з використанням спеціальних технічних засобів;

 – лікарем закладу охорони здоров’я.

 У разі відмови водія від проходження огляду на місці зупинки або його незгоди з результатами огляду на місці, такий огляд проводиться в найближчому закладі охорони здоров’я.

 ІІ. ОГЛЯД НА МІСЦІ ЗУПИНКИ

 Поліцейський проводить огляд на стан сп’яніння за допомогою спеціальних технічних засобів, які обов’язково повинні мати сертифікат відповідності та свідоцтво про повірку. Якщо інспектор не взяв з собою такі документи на такий засіб, то цей пристрій заборонено застосовувати.

 Перед проведенням огляду поліцейський зобов’язаний проінформувати водія під відеозапис про порядок застосування спеціального технічного засобу та на вимогу водія повинен надати сертифікат відповідності та свідоцтво про повірку.

 Звертаємо увагу, що інспектор не самостійно повинен пред’явити документи на законність алкотестера, а лише на вимогу водія. Якщо водій НЕ просив пред’явити такі документи і інспектор не пред’являв, то в діях інспектора не буде порушень. Тому обов’язково вимагайте пред’явлення Вам цих документів і лише після такий пристрій може використовуватись.

 Огляд на місці зупинки проводиться в присутності двох свідків. Відсутність на місці зупинки свідків є підставою для визнання огляду незаконним.

Підтвердження стану алкогольного сп’яніння вважається, якщо цифровий показник більше 0,2 проміле. Якщо алкотестер показав показники вище даної норми, вимагайте повторного огляду, оскільки алкотестери часто під час повторного вимірювання відображають кардинально інші результати.

 Водії, які мають бути оглянуті в закладах охорони здоров’я, повинні бути доставлені до такого закладу не пізніше ніж протягом двох годин з моменту виявлення підстав для його проведення. Огляд проведений після двох годин вважається недійсним.

Результати огляду зазначаються в акті огляду, який складається у двох примірниках. Один вручається водію, а другий залишається у поліцейського.

III. ОГЛЯД В МЕДИЧНОМУ ЗАКЛАДІ

 Огляд у закладі охорони здоров’я проводиться лікарем із проведенням лабораторних досліджень вимірювальною технікою, яка має сертифікат відповідності та свідоцтво про повірку.

 Знову ж таки, водій має право на ознайомлення з цими документами і огляд може проводитись лише при їх наявності. І лише після цього можна проводити лабораторні дослідження.

Слід запам’ятати, що предметом дослідження в медичному закладі можуть бути ЛИШЕ слина, сеча та змиви з поверхні губ, шкірного покриву обличчя і рук. Якщо неможливо взяти вказані зразки біологічного середовища, то може використовуватися кров.

На практиці в медичному закладі замість лабораторних досліджень пропонують пройти огляд на алкотестері «Драгер», однак це є порушенням порядку огляду. Такий огляд вважатиметься недійсним.

За результатами складається акт медичного огляду, на підставі якого складається висновок щодо результатів медичного огляду. Зміст висновку повідомляється оглянутій особі в присутності поліцейського.

Акт медичного огляду складається в одному примірнику, який залишається в закладі охорони здоров’я.

 Висновок щодо результатів медичного огляду складається у трьох примірниках: перший примірник видається поліцейському, другий – водію, а третій залишається в медичному закладі.

Кожний випадок огляду на стан сп’яніння у закладі охорони здоров’я реєструється у відповідному журналі.

ВИСНОВКИ

 У кожному випадку водієм слід вимагати від поліцейського чи лікаря медичного закладу виконання кожного етапу процедури проведення огляду.

 Висновки щодо результатів огляду на стан сп’яніння, складені з порушенням вказаних вище вимог, вважаються недійсними.


ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ

Создание интернет-сайтов. ВЕБ-дизайн

 ПОЛИТИКА | ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ ЧЕРКАССЫ

Держкіно заборонило до показу ще 20 російських фільмів. - Политика : Украина

Державне агентство України з питань кіно на основі рекомендацій Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів заборонило ще 20 фільмів виробництва Російської Федерації

Мобiлiзацiя та ухилення від неї: усі нюанси у запитаннях-відповідях. - Политика : Украина

 Добровільно повістку готовий брати лише один із тридцяти військовозобов'язаних. Упродовж цього року 210 днiв триватимуть три черги мобiлiзацiї - 90 та двiчi по 60 днiв

Рада не может назначать перевыборы в округах - депутат. - Политика : Украина

 Парламент не имеет полномочий рассматривать назначение повторных выборов депутатов Верховной Рады в мажоритарных округах

ЦИК предлагает отменить выборы в нескольких округах. - Политика : Украина

ЦИК приняла постановление о невозможности установить достоверные результаты выборов в одномандатных округах: 94, 132, 194, 197, 223.

Чернобыльцы угрожают масштабными акциями протеста осенью. - Политика : Украина

Чернобыльцы намерены провести масштабные акции протеста в защиту своих прав осенью. Об этом сообщает пресс-служба Всеукраинского комитета «Наступ»


ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ ПОЛИТИКА

Высокодоходные вложения. Любые суммы. 3 года на рынке!

 БИЗНЕС - ФИНАНСЫ - ЭКОНОМИКА | ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ ЧЕРКАССЫ

Союз пассажиров Львова пожаловался на обслуживание в маршрутках. - Бизнес : Деньги

Союз пассажиров Львова рекомендует львовянам оплачивать проезд в маршрутных такси города только после девяти вечера. Днем жителям и гостям Львова предлагается ездить бесплатно или расплачиваться, соответственно качеству услуг - по 1-2 гривны

Вартість таксі з аеропорту "Бориспіль" в Київ може знизитись вдвічі. - Бизнес : Деньги

Вартість проїзду в таксі з міжнародного аеропорту "Бориспіль" до Києва незабаром може бути зменшено майже в два рази

Введение сбора на продажу валюты заблокировали иностранные банки. - Бизнес : Банки

Скандальный законопроект, которым планировалось ввести 15-ти процентный сбор в Пенсионный фонд от продажи валюты населением, похоже, переполнил чашу терпения банков

Открыто дело за отказ "Киевстара" и "МТС" снизить тарифы. - Бизнес : Деньги

Антимонопольный комитет Украины возбудил дело в отношении АО "Киевстар" и ПрАО "МТС Украина" в связи с неисполнением рекомендаций по внутренним тарифам на мобильную связь

Украина договорилась с Россией о газе. - Бизнес : Экономика

Киев и Москва согласовали заявку на закупку газа на 2013 год. Об этом сообщил министр угольной промышленности и энергетики Юрий Бойко


ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ ФИНАНСЫ

Создание интернет-сайтов. ВЕБ-дизайн

 СПОРТ | ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ ЧЕРКАССЫ

Гравець збірної Португалії гратиме у "Динамо". - Спорт : Футбол

Півзахисник "Дженоа" і збірної Португалії Мігель Велозу продовжить кар'єру у київському "Динамо". Про трансфер буде оголошено найближчим часом. Перехід обійдеться українцям в суму близько 8 мільйонів євро.

Расписание Евро 2012. - Спорт : Футбол

Полное расписание (календарь) матчей и телетрансляций финальной части Евро-2012

UEFA исключил ПАОК из еврокубков на три года. - Спорт : Футбол

UEFA исключил ПАОК из еврокубков на три годаКонтрольно-дисциплинарная инстанция UEFA оштрафовала греческий ПАОК в связи с нарушениями правил UEFA по лицензированию клубов. Клуб оштрафован на 250 тысяч евро, 200 тысяч из которых ПАОК заплатит лишь в том случае, если в течение трех лет правила UEFA будут нарушены снова.

Лионель Месси стал обладателем "Золотого мяча ФИФА"-2011. - Спорт : Футбол

"Золотой мяч ФИФА"-2011 снова достался Лионелю Месси - в третий раз подряд. Аргентинский нападающий "Барселоны" получил третий "Золотой мяч" подряд. Ранее таким достижением (три кряду приза) мог похвастаться только легендарный француз Мишель Платини, в 1983-85 годах получавший сию достойную награду. Также три "ЗМ" на счету Йохана Круиффа и Марко ван Бастена.

Марлос - игрок "Металлиста". - Спорт : Футбол

Бразильский полузащитник Марлос подписал с "Металлистом" контракт, сроком на 5 лет. Ромеро Бонфим будет выступать под 25 номером. Сразу после подписания новичок нашего клуба поделился своими эмоциями: "Я рад подписать контракт с "Металлистом" и буду прикладывать все усилия, чтобы "Металлист" только побеждал. У меня было много предложений от бразильских клубов и из других стран, но я предпочел приехать сюда и уверен, что не ошибся со своим выбором.


ЧИТАТЬ ВСЕ НОВОСТИ СПОРТ

Высокодоходные вложения. Любые суммы. 3 года на рынке!

 

 

  Наш опрос

 

 

 

  Полезные ссылки

 

 

 

  Праздники

 

 

 

  Телеканалы